Описание сайта

BestProfi

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
BestProfi - інформативний веб-ресурс. Пошук і безкоштовне додавання різних варіантів житла, можливість швидкого пошуку розважальних і відпочинкових закладів, а також кваліфікованого професійного персоналу!
Полное описание:

З BestProfi (БестПрофі) Ви легко можете знайти заклади харчування (починаючи від швидкого харчування, до елітних ресторанів з вишуканими стравами) у будь якому місті, з детальним описом, фотографіями, місцем розташування, контактами!

Також на нашому веб ресурсі Ви можете дізнатись про інші відпочинкові заклади: клуби, розважальні парки, заклади культури (театри, кінотеатри, музеї, інші), екскурсії, сауни, бані, і можете довідатись де зайнятись спортивним відпочинком (більярд, боулінг, теніс, "бойовий" відпочинок, повітряний і інші)!

З допомогою довідкового бюро Ви з легкістю знайдете телефонні номери, адреси аеропортів, посольств, авто і ж\д вокзалів і т.д у Вашому місті! Наприклад - Ужгород.

Більше не потрібно годинами сидіти в Інтернеті у пошуках масажиста на дому, персонального тренера чи косметолога – багаточисленні анкети спеціалістів, які працюють як за викликом, так і в салонах, готелях, Ви зможете швидко та легко знайти на нашому сайті! Використовуйте простий пошук, щоб підібрати професіонала (Profi) у своєму місті!

Ми працюємо зі значною кількістю власників житла, розважальних і відпочинкових закладів, а також з кваліфікованими спеціалістами. Аудиторія нашого сайту невпинно зростає по всій Україні і за її межами, а функціонал розширюється. Пропонуємо Вам долучатися до нашого ресурсу та спільними зусиллями прямувати до успіху!

Страна:
Украина
Оценка модератора:
10
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
150
Переходов с сайта:
0
Логотип / Баннер:
Город:
Київ
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва