Описание сайта

ЧП Компания Алунит

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
ЧП «Компания Алунит» специализируется на изготовлении и установке алюминиевых конструкций: офисные перегородки из алюминия, алюминиевые двери, алюминиевые окна, балконы, лоджии, фасады, зимние сады, витражи из алюминия, цельностеклянные конструкции.
Полное описание:

ПП «Компанія Алуніт» спеціалізується на виготовленні та встановленні алюмінієвих конструкцій: офісні перегородки з алюмінію, алюмінієві двері, алюмінієві вікна, балкони, лоджії, фасади, зимові сади,вітражі з алюмінію, цільноскляні конструкції.

Спектр застосування алюмінієвих конструкцій неймовірно широкий. Скління може бути застосоване в торгових залах, виставкових центрах, готелях, житлових будинках, на спортивних спорудах, в офісах і так далі. Скло може бути удароміцними, кулестійкими, стійкими до злому, тонованими, сонцезахисними, ін. У цілому застосування алюмінієвих конструкцій надає споруді дуже естетичний вигляд як зсередини, так і зовні.

За бажанням замовника, алюмінієві конструкції можуть забарвлюватися порошковими емалями по каталогу RAL. У каталозі є понад 1500 різних кольорів і відтінків. Цього цілком достатньо, щоб підібрати потрібний колір навіть для самого вибагливого замовника.

Адреса
79026, м. Львів
вул. Лазаренка, 2, офіс 31, 3й поверх

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
266
Переходов с сайта:
0
Город:
Львов
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Киевский Перечень. Информационо-деловой путеводитель, гид по столице Украины - городу Киеву.