Описание сайта

Galisoterm

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Галізотерм - офіційний представник на заході України вітчизняного виробника лакофарбової та тепло-гідроізоляційної продукції "Моноліт Форт". Уся продукція вітчизняного виробництва з німецької сировини, тому ми можемо впевнено за неї відповідати перед клієнтом у високій надійності та хорошому співвідношенні ціна/якість.
Полное описание:

Компанія "Галізотерм" - офіційний представник на заході України вітчизняного виробника лакофарбової та тепло-гідроізоляційної продукції "Моноліт-Форт". Виготовляється продукція у Києві, згідно технології та сировинної бази таких провідних світових концернів, як: Mitsubishi Rayon CO, Dow Chemical Company, Hexion Specialiti Chemicals.

Ми прагнемо забезпечувати клієнтів якісним продуктом за ціною виробника. Оскільки, підприємство надає послуги з виконання загальнобудівельних та гідроізоляційних робіт, продукти були випробувані на практиці спеціалістами, які зможуть при потребі порадити оптимальні варіанти вибору матеріалу та проведення роботи.

Тут Ви зможете знайти на будь-який смак гідрофобізатор, для утримання вашого фасаду у сухості, що відповідно, вбереже від руйнації та виходу висолів. Ваш фасад завжди буде у бездоганному вигляді за будь-яких погодніх умов.

Очисник висолів відновить попередній новий вигляд Вашої цегляної огорожі, кладки з каменю, різних мінеральних матеріалів, на фасаді яких, виступили висоли.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
222
Переходов с сайта:
3
Логотип / Баннер:
Город:
Львів
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва