Описание сайта

IFS Group

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
АвтоЦивілка Львів - онлайн калькулятор цін ОСЦПВ (ОСАГО) по провідних страхових компаніях з безкоштовною доставкою, гнучка система знижок.
Полное описание:

«IFS Group» - це страхове агентство, яке виступає проміжним ланцюгом команди професіоналів, що представляє інтереси клієнта у відносинах зі страховими компаніями.

У страхового агентства є варіанти страхування від різних страхових компаній, тому звернувшись до нас, клієнт не витрачатиме зайвого часу на вибір. Страхове агентство ретельно вибирає компанії, а іноді навіть проводить конкурс серед страхових, в котрому виграють найсильніші. При закінченні строку дії страховки, Агентство заздалегідь нагадає Клієнту щодо бажаної пролонгації договору.

Страхова компанія фактично платить за роботу страхових агентств, оплачуючи комісійну винагороду – певний процент із наданої клієнтом премії за поліс. В результаті агентства мають можливість знизити Клієнту тариф за рахунок наданих страховими компаніями додаткових знижок, а також за рахунок зниження своєї комісії. Іншими словами, звернувшись до Страхового агентства, Клієнт витратить менше коштів, ніж звернувшись напряму до страхової компанії. В деяких випадках клієнт може зекономити до 40%.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
1014
Переходов с сайта:
0
Город:
Львов
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва