Описание сайта

Исследовательские платформы НГУ

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Передові інноваційні наукові проекти і практичні розробки НГУ. Можливість відкритого обговорення та співпраці, трансферу технологій.
Полное описание:

Національний гірничий університет, визначаючи свою стратегію в напрямку інноваційної діяльності та удосконалюючи процес передачі технологій, започаткував нову ініціативу – наукову діяльність через відкриті платформи: технологічну галузеву та інноваційну, для задоволення потреб промисловості у розвитку технологій та інновацій.

Передові інноваційні наукові проекти і практичні розробки НГУ. Можливість відкритого обговорення та співпраці, трансферу технологій.

Для інтеграції в національну та міжнародну мережу трансферу технологій в університеті розпочато роботу з формування технологічних профілів, сумісних з європейськими форматами, які можуть розкрити сутність технології таким чином, щоб показати її значимість і важливість для потенційних користувачів або інвесторів. Профілі оформляються керівниками проектів на трьох мовах: українською, російською та англійською з обов'язковим зазначенням ключових слів.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
10
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
119
Переходов с сайта:
0
Логотип / Баннер:
Город:
Дніпропетровськ
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва