Описание сайта

LEMAN - навчання за кордоном

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Хочеш навчатись за кордоном - за доступною ціною (від 800 євро за рік навчання), без здачі ЗНО чи іспитів, в престижних ВНЗ? Тоді Тобі - до нас! Адже фірма "Леман" є офіційним представником численних навчальних закладів Польщі, Чехії, Австрії, Канади, США, а також офіційним партнером мовних шкіл на Мальті, у Британії, Німеччині.
Полное описание:

ПП "Леман" - це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року. За цей час ми зарекомендували себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. Це засвідчують численні контракти по представництву навчальних закладів Польщі, Чехії, Британії, Швейцарії, Канади, Литви, Росії, контракти з мовними курсами за кордоном (зокрема на Мальті, в Британії, Німеччині та інших країнах світу), відгуки та подяки задоволених студетів, нагороди іт.д.

Ми активно розвиваємося та підтримуємо свою репутацію участю в освітніх виставках, пошуком нових ВУЗів - партнерів не тільки в Польщі, а й у інших країнах світу.

За останній рік ми налагодили співпрацю з навчальними закладами та мовними курсами Великобританії, Канади, Італії.

ПП "Леман" допомагає з вибором ВУЗу та спеціальності, пошуком житла та вирішенням питань чи проблем, які виникнуть у студента в перший рік навчання. Ми розуміємо, що навчання за кордоном - це відповідальний та непростий процес, тому намагаємося підтримати наших клієнтів ставимося до цієї справи серйозно та відповідально.

Освіта за кордоном - це перший важливий крок у професійне майбутнє, і ми намагаємося зробити цей крок впевненим та легким. Тому, якщо Ви бажаєте навчатися за кордоном та здобути дійсно якісну освіту - звертайтеся до нас і Ми з радістю Вам допоможемо!

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
453
Переходов с сайта:
0
Логотип / Баннер:
Город:
Львів
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва