Описание сайта

Лицензии и программы

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Магазин ліцензійного програмного забезпечення: антивіруси та інше. Ліцензії, програми, Adobe, Corel, DrWeb, Graphisoft, Kaspersky, Microsoft.
Полное описание:

Компанія «Уні-Cервіс» - це команда професіоналів, яка вже більше 10 років успішно працює на ринку програмного забезпечення та є найбільшим на Західній Україні представником із продажу ЛІЦЕНЗІЙНОГО ПЗ як для домашніх комп’ютерів так і для офісних мереж.

Зараз є широкий вибір програм, наприклад, антивірусів, які потрібні для роботи на персональному комп’ютері, планшеті чи навіть телефоні. Тут представлені програми, які найчастіше використовуються саме приватними покупцями на домашніх комп'ютерах.

АНТИВІРУСНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ КОМПЮТЕРІВ, ПЛАНШЕТІВ, ТЕЛЕФОНІВ 

Ви  можете вибрати антивірусні програми від Kaspersky, Dr.Web, Eset та інших. Антивірус дозволить вам безпечно користуватися Інтернетом, електронною поштою, закачувати файли не турбуючись про можливу атаку ваших електронних пристроїв різними вірусами. 

ЗРУЧНО КУПУВАТИ

Для зручності та економії вашого часу ви можете замовити та отримати вибрану вами  програму не виходячи із дому. Для цього потрібно лише перерахувати гроші на наш рахунок і після підтвердження оплати, ми висилаємо вам код активації програми (якщо це передбачено виробником) або коробку з продуктом. Детальніше про умови доставки та оплати ви можете дізнатися тут.

ДОПОМОГА У ВИБОРІ ПРОГРАМИ (АБО КОНСУЛЬТАЦІЯ)

Якщо у Вас виникли додаткові запитання чи вам потрібна допомога, консультація щодо вибору програмного продукту, або ви не знайшли потрібного вам ПЗ, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки за такими номерами телефонів: 095 44 54 226, (032) 229 59 66 (графік роботи консультантів: з 9 по 18.00 у робочі дні).

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
308
Переходов с сайта:
0
Логотип / Баннер:
Город:
Львів
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory