Описание сайта

Медичний центр Асклепій

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Медичний центр «Асклепій» - це завжди якісна та вчасна: консультація лікарів, ультразвукова діагностика, власна лабораторія, магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія.
Полное описание:

Медичний центр "Асклепій"

Медичний центр «Асклепій» - лідер у наданні медичної допомоги!

Вже 15 років медичний центр «Асклепій» працює на теренах Житомирської області. Визнання пацієнтів, які називають своїх лікарів «чарівниками», обумовлене високим професіоналізмом колективу, високоточним обладнанням та надсучасними технологіями.

Медичний центр «Асклепій» - це завжди якісна та вчасна:

  • консультація лікарів
  • ультразвукова діагностика
  • власна лабораторія
  • магнітно-резонансна томографія
  • комп'ютерна томографія
  • відеоендоскопія

Сьогодні у медичному центрі працюють  фахівці за напрямками: гінекологія, урологія, гастроенторологія, неврологія, ревматологія, сексологія, радіологія, лабораторія, хірургія, патгістологія.

Окрім консультацій за видами обстежень, фахівці центру забезпечують інформаційний супровід процесу підготовки до обстеження.

 «Асклепій» - єдина приватна клініка Житомирщини, яка має власну клінічну та патгістологічну лабораторії, тому всі аналізи тут виконують на місці. Професіонали зазначають, що насправді транспортування, при якому неможливо уникнути впливу таких зовнішніх факторів як струшування, температурні коливання мають вплив на отримання кінцевого результату, є причиною значних похибок. Унікальними в Україні є прилади лабораторії «Асклепія», медичні дослідження виконуються з використанням автоматизованих аналізаторів та тест-систем провідних світових виробників. Окрім того,  для попередження та виявлення похибок застосовується внутрішній контроль якості.

Дякуючи за довіру клієнтам, клініка пропонує пацієнтам пройти консультації у лікаря зі знижкою до 40%. Записатися на прийом можна у зручний час за телефонами «Гарячої пропозиції»: (0412) 46-33-03 та на сайті: Медичний центр «Асклепій»

Страна:
Украина
Оценка модератора:
10
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
744
Переходов с сайта:
1
Логотип / Баннер:
Город:
Житомир
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва