Описание сайта

NkT cables - Новітні кабельні технології

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Новітні кабельні технології - кабельна продукція і кабельна арматура, троси і проводи.
Полное описание:

Компанія nkt cables є високотехнологічною європейською компанією, яка розробляє і виробляє інноваційні кабельну продукцію і кабельну арматуру, троси і проводи з вбудованим оптоволокном, системи температурного моніторингу і прогнозування навантажень ліній електропередач в реальному часі, контактні проводи і кабелі для залізниці, а також комплексні рішення для розподільчих енергосистем.

Основний акцент в виробничому процесі nkt cables робить на специфічні вимоги конкретних Замовників, які дозоляють їм досягати поставленої мети та завдань.

Більше 3000 спеціалістів розробляють, виробляють і забезпечують продаж кабелів низької, середньої, високої і надвисокої напруг, арматури, повітряних ліній електропередач з вбудованим оптоволокном, гнучких з’єднувальних кабелів, а також контактних проводів і кабелів для залізниці.

Високі стандарти науково-дослідницької діяльності і впровадження нових розробок зробили компанію nkt cables першокласним технічним партнером в енергетиці, будівництві, транспорті тощо.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
242
Переходов с сайта:
0
Город:
Львів
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory