Описание сайта

Общественное телевидение

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Hromadske.tv - це громадянська ініціатива, спільний проект відомих українських журналістів зі створення громадського мультимедійного медіа, завданням якого є об'єктивне та неупереджене інформування про важливі громадсько-політичні, економічні, культурні, соціальні процеси без цензури, лише у відповідності до публічних засад редакційної політики в умовах прозорого фінансування та звітування.
Полное описание:

Ми віримо в те, що кожен українець має право на поінформованість. Знання, встановлені на фундамент освіченості та посилені дискусіями разом творять таке суспільство, яке спроможне ухвалювати рішення і брати на себе відповідальність. Таке суспільство, яке є безпечним та комфортним для своїх громадян, яке дає можливості і робить свій внесок у світову спільноту.

Ми бачимо, що не кожен українець прагне реалізувати своє право на поінформованість. Більше того, ми бачимо, як нестриманий відсутнім суспільним мовленням комерційний ринок медіа зробив свою ставку якраз на тих, хто готовий відмовитись від поінформованості на користь розваг. Корупція замінила цензуру, а плюралізм залежностей - свободу.

Втім, байдужість одних не повинна ставати на заваді реалізації прав інших. Тому сьогодні ми проголошуємо свою професійну і громадянську мету - побудувати в Україні громадське мовлення для блага українців різних національностей, віросповідань, соціальних станів.

Це не перша спроба створення суспільного мовлення і ніхто не гарантує нам успіху. Але почуваючись спадкоємцями Громадського радіо, ми підхоплюємо естафету, щоб досягнути мети чи принаймні передати естафету нашим наступникам. Ми можемо обіцяти лише те, що кожен з нас готовий брати на себе відповідальність і докладати зусиль, бути відкритим і до критики, і до допомоги.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
400
Переходов с сайта:
0
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва