Описание сайта

Oleg Dubyna

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Персональний сайт журналіста та фотокореспондента Олега Дубини (Oleg Dubyna). Авторські фоторепортажі, статті, інтерв'ю та відеоматеріали.
Полное описание:

Фотографія та журналістика - дві особливі речі, які стали частиною мого життя вже досить давно. Проходять роки, я стаю старшим, але, як і раніше, любов до цих двох речей допомагає мені бути таким, яким я є.

Навчаючись у технічному університеті, я почав писати невеличкі статті в обласній спортивній газеті. Десь у той же час почав захоплюватися і фотографією. На початку було досить багато недоліків, деякі й досі намагаюся усунути. Я зрозумів одну просту річ - якщо хочеш досягти чогось, треба йти вперед , не зважаючи на те, хто і що про тебе думає.

Кожний із нас у дитинстві мріяв про щось хороше та світле. Як і в більшості українських хлопців, моя юність пройшла у дворі,а кращим другом став футбольний м'яч. Я мріяв, що колись стану гарним футболістом та виграю не один трофей. Життя внесло свої корективи в мою долю, я рано став дорослим, але мрії не зрадив, а лише трішки її змінив.

На моєму сайті Ви завжди зможете переглянути фотографії, відео чи текстові матеріали про події, на яких я побував. Якщо у Вас виникнуть запитання - завжди буду радий на них відповісти.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
990
Переходов с сайта:
0
Город:
Полтава
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва