Описание сайта

Raczki.INFO

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Raczki - Местечко на Suwalszczyzne (Польша). Огромное количество зелени, озера и реки обеспечат Вас незабываемым и активным отдыхом. RACZKI.info это - информация, история, погода, форум, карта, съемки поселка Рачки в долине Роспуди - чудесном месте для отдыха и туризма.
Полное описание:

RACZKI.info - Miasteczko na suwalszczyźnie, (informacje, historia, pogoda, forum, mapa, zdjęcia, firmy). Suwalszczyzna. Raczki info to strona regionalna najpiękniejszej osady w dolinie Rospudy - Raczki.

Informacje Raczki aby strona regionalna najpiękniejszej Osady w Dolinie Rospudy. Raczki Na Stronie znajdziecie ogłoszenia, informacje, forum, Mape, zdjecia.

Raczki – osada w dolinie rzeki Rospudy to ciekawe i pełne niespodzianek tereny gminy Raczki oferują azyl zwolennikom wypoczynku w ciszy i samotności. Obszar zieleni, jeziora i rzeki sprzyjają miłemu i aktywnemu wypoczynkowi. Gmina może obsługiwać turystykę wędrowną kwalifikowaną i krajoznawczą, jak i pobytową o znaczeniu lokalnym. Raczki to miejsce przyjazne grzybiarzom, kajakarzom, miłośnikom historii, myśliwym. Jest też idealnym miejscem dla lubiących wypoczywać aktywnie, liczne trasy idealne do wycieczek rowerowych zachęcają do jazdy. Bliskość rzeki Rospudy daje możliwość uczestnictwa w niezwykłych spływach kajakowych, którego uczestnicy doznają kontaktu z naturą w pięknej formie jaką jest rekreacja na kajaku. Aktywność to także spacery po okolicznych lasach, lasankach, łąkach, ścieżkach wzdłuż rzeki.

To cykliczny czerwcowy mini-festiwal, odbywający się od 8 lat, w którym palinockowe tradycje regiony Suwalszczyzny odzwierciedlone są w obrzędzie wykonywanym przez Koło Młodych Przyjaciół Ziemi Raczkowskiej. Dodatkowo program objęty jest występami zespołów muzycznych w gatunkach: folk, rock, Polskich jak i zagranicznych zespołów.

To interdyscyplinarne przedsięwzięcie, bazujące na sukcesie ośmiu edycji międzynarodowego Festiwalu Kultury Celtyckiej w Dowspudzie oraz jednorazowej edycji festiwalu Rospuda Off Road Music. Festiwal Rospudy to innowacyjność na skalę regionu. Łączy muzykę tradycyjną wywodzącą się z regionu Suwalszczyzny wraz z muzyką kultur dawnych. Celem festiwalu jest edukacja regionalna, w ramach dziań animacji kultury, pobudzanie „kreatywnej myśli muzycznej” społeczeństwa lokalnego.

Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
547
Переходов с сайта:
0
Логотип / Баннер:
Город:
Raczki
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва