Описание сайта

Репетитор

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Репетитор з фізики, інформатики, математики. Досвід успішного підвищення якості навчання та допомозі у навчанні вихованцям віком від 6 років життя до 65 років життя.
Полное описание:

Якісна освіта в Рівному та онлайн. Репетитор з математики, фізики та інформатики. Досвід успішного підвищення якості навчання  учнів, студентів, та підготовки фахівців різних спеціальностей. Підготовда до співбесіди на роботу. Навчання у Рівному та онлайн. Навчаня індивідуальне вдома з виїздом репетитора до місця проживання та онлайн. Є всі засоби для навчання. Репетитор Юрій Миколайович

Про ефективність одного заняття важко сказати про гарантію успіху, але іноді і одного продуктивного заняття вистачає (одного вечора) для досягнення очевидного успіху у навчанні. Я рекомендую проводити заняття не менше однієї години, а за потреби у допомозі підготовки до іспиту чи лабораторної чи контролюючої знань роботи - виділити окремий час для заняття. Про необхідність у підготовці до контрольної роботи чи самостійної бажано окремо попередити і домовитися заздалегідь.

Вартість занятть в основному відповідають показнику вартості проведенного уроку вчителем в загальноосвітній школі. Але так, як освіта в школі строго контролюється міністерськими приписами, тому за одне заняття з репетитором можна досягнути результату у навчанні рівного трьом-чотирьом урокам в загальноосвітній школі. Іноді, навіть, вже за три заняття з репетитором можна досягнути більше ніж за увесь поточний семестр навчання у школі. Іноді, навпаки, одну тему вивчати доводиться деякий довший час, ніж у загальноосвітній школі, тому що вона є важливою для вихованця і являється фундаментальною темою для майбут отриманих знань. 

Страна:
Украина
Оценка модератора:
10
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
264
Переходов с сайта:
1
Логотип / Баннер:
Город:
Ровно
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва