Описание сайта

Секция самообороны Пульсар

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Секція самооборони та універсальних єдиноборств Пульсар. Клуб універсальних та ефективних бойових мистецтв. Секція рукопашного бою по системі Джет кун до, ефективні техніки самооборони.
Полное описание:

Клуб універсальних та ефективних бойових мистецтв Пульсар запрошує на тренування всіх, хто вирішив навчитися самообороні, зайнятися собою і знати шляхи самовдосконалитися.

Ми – перший і єдиний клуб Джет Кун До у Львові. Ми цим займаємося вже понад 6 років (Клуб універсальних бойових мистецтв Джет Кун До “ПУЛЬСАР” існує ще з 2009 року). Протягом цього всього часу ми розвиваємося, удосконалюємо арсенал технік і методику тренувань, допомагаємо вам стати сильнішими, здоровішими та впевненішими в собі.

Діяльність клубу спрямована головним чином на відкривання потенціалу учнів, розвитку їх здібностей до самооборони і вправності взагалі. Свобода і рівність є основними принципами, однак є правила, які порушувати не можна і взагалі нерозумно.

Ми навчаємо ефективних технік атаки і захисту, відпрацьовуємо сильні, швидкі та правильні удари, гартуємо тіло і дух. Ми навчаємо бійців бути готовими до будь-яких ситуацій і протистояти будь-яким противникам.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
86
Переходов с сайта:
0
Город:
Львів
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва