Описание сайта

Ukrsad

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Розсадник UkrSad - розмноження та вирощування виключно цінного, якісного та акліматизованого асортименту декоративних сортів і садових форм хвойних та листяних рослин.
Полное описание:

Розсадник UkrSad закладений відносно недавно (весна 2014 року) на родючих українських чорноземах в Кагарлицькому районі Київської області. UkrSad є приватною власністю, тому виробництво садивного матеріалу (СМ) ґрунтується на наступних аспектах: розмноження та вирощування виключно цінного, якісного та акліматизованого асортименту декоративних сортів і садових форм хвойних та листяних рослин для подальшого їх постачання іншим спорідненим підприємствам, розсадникам, садовим центрам не лише по Київській області, а й по Україні.

У відділі розмноження СМ проходить перші етапи свого розвитку, пов’язані з формуванням кореневої системи та утворенням наземної частини рослин. Запорукою успішного розмноження і отримання стандартного, міцного, добре розвиненого маломірного садивного матеріалу, придатного для пересаджування і подальшого дорощування та формування (досягнення ним товарних кондицій), є наявність відділення закритого ґрунту з теплицями і парниками. Різноманітний асортимент та водночас велика кількість однотипних рослин, індивідуальність, приємлива цінова політика і гнучка система знижок для постійних клієнтів є основними перевагами подальшої співпраці.

Розсадник UkrSad

Страна:
Украина
Оценка модератора:
10
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
72
Переходов с сайта:
406
Город:
Київ
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва