Описание сайта

Ветеринарная медицина

URL сайта:
Каталоги:
Краткое описание:
Ветеринарна медицина України - перший український інформаційний ресурс для ветеринарних фахівців та власників тварин. Новини, статті, поради, література, ветеринарне законодавство.
Полное описание:

Коли ми говоримо про авторитет державної ветеринарної та фітосанітарної служби України на державному й світовому рівні, про наші досягнення, то пам'ятаємо, що базуються вони на зробленому ветеранами галузі. Тож, шановні наші корифеї, дякуємо вам за все і зичимо здоров'я на довгі роки.

У галузі ветеринарної медицини працюють високоосвічені фахівці. Адже виклики сьогодення потребують постійного фахового самовдосконалення. І на цьому шляху нашими надійними провідниками є працівники ветеринарних факультетів вищих навчальних закладів, які працюють над розв'язанням найактуальніших проблем галузі, готують майбутнє країни — висококваліфікованих спеціалістів, займаються їх післядипломною освітою.

Приємно відзначити високий потенціал української ветеринарної науки, завдяки чому потреби ринку ветеринарних препаратів на 70 % забезпечені саме вітчизняними виробниками.

Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
571
Переходов с сайта:
0
Отзывы / Комментарии:
Отзывы / Комментарии отсутствуют
Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Киевский Перечень. Информационо-деловой путеводитель, гид по столице Украины - городу Киеву.