Информация
Источник статьи:
Автор:
Компьютерная помощь
Каталоги:
Страна:
Украина
Оценка модератора:
Нет
Оценка пользователей:
Нет
Переходов на сайт:
506
Переходов с сайта:
0
Яндекс надав користувачам можливість редагувати карти

«Яндекс» надав користувачам можливість редагувати карти

«Яндекс» представив оновлену версію своїх «Яндекс.Карт», який об'єднаний з «Народної картою» - сервісом, який дозволяє користувачам редагувати карти, відзначаючи на них нові об'єкти. Про це компанія розповіла на презентації, яка пройшла в середу, 8 квітня, передає кореспондент «Стрічки.ру» з заходу.
Додавання нових об'єктів здійснюється з допомогою відповідної функції, завдяки якій кожен може взяти участь в оновленні картографічного сервісу. Після натискання «i» в меню «Зворотній зв'язок» користувачу пропонується різні інструменти, де він може вибрати потрібні параметри редагування, наприклад відзначити на карті нещодавно побудований будинок, вказати кількість поверхів і так далі.
Таким чином, новий редактор покликаний допомогти користувачам, які не знайомі з сервісом «Народна карта» компанії «Яндекс», зануритися в цей процес. У свою чергу, компанія покращує і оновлює свій сервіс за рахунок краудсорсінгу, розповів керівник відділу дизайну геоінформаційних сервісів «Яндекса» Андрій Кармацкий.
Як повідомив «Стрічці.ру» керівник проектів картографічного сервісу Павло Гущин, об'єднання «Народної карти» з звичайними картами дозволило розширити функціональність користувальницьких правок. Раніше волонтери могли редагувати тільки карти малих населених пунктів. Також тепер до будь-якої правки можна прокладати маршрути.
Щоб уникнути недобросовісних правок у картах, передбачена модерація, розгляд правки може зайняти кілька днів. Схвалені заявки з'являться на «Яндекс.Картах» при оновленні сервісу, яке відбувається раз на місяць.
Інші помітні зміни в «Яндекс.Картах» відбулися в інтерфейсі. Так, карти і панорами тепер займають все вікно браузера.
Бета-версія нинішніх карт з вищезгаданими функціями була запущена ще в листопаді 2013 року. Зараз, як зазначив Кармацкий, що вийшли з бети карти були доопрацьовані і остаточно оновлені.
Місячна аудиторія «Яндекс.Карт», за даними TNS за лютий цього року, становить 21,1 мільйона користувачів. З мобільними додатками «Яндекс.Карти» і «Яндекс.Навігатор» щомісяця працюють 4,4 мільйона користувачів. API (інтерфейс програмування) «Яндекс.Карт» використовують понад 687 тисяч сайтів.

Отзывы / Комментарии:

Отзывы / Комментарии отсутствуют

Добавить свой отзыв / комментарий:
Имя:

E-Mail адрес:
Отзыв / Комментарий:
Ваша оценка:
Введите число, которое Вы видите на картинке:
Добавить
Отправить

Internet Directory Комерційний Світ Києва